неділя, 26 листопада 2023 р.

Чемпіонат України з дзюдо U15 (м. Ужгород)

З 23 по 25 листопада у місті Ужгород відбувся Чемпіонат України🇺🇦 з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат до 15 років (U15). Участь у змаганнях взяли понад 700 учасників з 22 регіонів України й міста Києва. Метою цих змагань була перевірка найближчого резерву до складу кадетської збірної, тому юні спортсмени мали нагоду не тільки випробовувати свої сили й показати навички боротьби, а й стати кандидатом до складу кадетської збірної України.

Юні спортсмени і спортсменки Києва показали відмінний результат – зайняли перше загальне місце, завоювавши 6 золотих, 6 срібних й 4 бронзових нагород.

Чемпіонат України з дзюдо

Серед юнаків наші дзюдоїсти вибороли 3 золотих, 2 срібних медалей, й опинилися на першому місці.
Представляємо вам наших переможців й призерів змагань з чемпіонату України з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат до 15 років. За нагороди боролися 440 юнаків у 9 вагових категоріях.

Юні дзюдоїстки також завоювали перше місце у заліку серед дівчат, отримавши 3 золотих, 4 срібних й 4 бронзових нагород.
Крім того, за крок від нагороди опинилися наші 8 юнаків та 2 дівчинки, зайнявши 5 місце у заліку. Представляємо вам наших переможниць й призерок змагань з чемпіонату України з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат до 15 років. За нагороди боролися майже 200 дівчат у 9 вагових категоріях.

То ж, маємо непоганий юний резерв кандидатів у склад кадетської збірної України. Вітаємо всіх призерів і переможців змагань, та їх тренерів з цими здобутками та чекаємо на подальші перемоги, в тому рахунку й складі збірної!!! 👏👏👏

За можливість займатися спортом та брати участь в змаганнях в непростих умовах війни хочемо висловити слова вдячності нашим силам оборони України🇺🇦💪, які боронять нашу державу!