субота, 16 вересня 2023 р.

Наші результати на чемпіонаті України серед спортсменів до 23 років

15 вересня у Києві пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів не старше 23 років. В змаганнях взяли участь 287 спортсменів з 20 регіонів нашої країни та міста Києва.
За підсумками чемпіонату збірна Києва зібрала в свою медальну скарбничку 3 золотих, 4 срібних та 7 бронзових нагород, і у загальгокомандному заліку посіла 2 місце, поступившись команді Дніпропетровської області. У загальнокомандному заліку ж серед чоловіків маємо перше місце з активом 3 золотих, 2 срібних та 4 бронзових нагород.

Чередниченко Марко (-73 кг).

Цей чемпіонат став відбірковим серед молоді на континентальну першість, яка відбудеться 3-5 листопада у Франції, тому вітаємо наших дзюдоїстів та дзюдоїсток та їх тренерів з цими здобутками і бажаємо подальших успіхів та перемог!