неділя, 27 серпня 2023 р.

Нікіта Юданов – чемпіон світу серед кадетів

На чемпіонаті світу серед кадетів, що відбувся у хорватському Загребі 23-26 серпня 2023 року, у складі збірної України було два спортсмена від нашої Федерації. Це Нікіта Юданов, який виступає у ваговій категорії до 90 кг, та Анна Олійник-Корнійко (вагова категорія до 70 кг).

Нікіта Юданов (- 90 кг) виступив блискавично і зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у Загребі.

Під час шляху до фіналу цього турніру, Нікіта впевнено переміг усіх своїх суперників в чотирьох поєдинках проти представників Греції, Боснії і Герцеговини, Казахстану та Узбекистану.

В сутичці за золоту медаль Нікіта змагався з італійцем Крістіано Мінчінезі, як і у фіналі чемпіонату Європи серед кадетів. Наш дзюдоїст заробив «вазарі» на першій хвилині, а оппонент так і не зміг відігратися, отримавши до того ж ще й два «шидо».

Зауважимо, що в історії українського дзюдо Нікіта Юданов став четвертим чемпіоном світу серед кадетів. До того ж, всі четверо чемпіонів – кияни, це – Павло Скопненко, Дар'я Білодід, Анастасія Суперсон, і, відсьогодні – Нікіта Юданов.

Вітаємо нашого нового чемпіона світу і його тренерів з цією перемогою!

Виступ нашої Анни Олійник-Корнійко (до 70 кг) на цьому чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів у Загребі приніс у підсумку 5 місце. У своїй підгрупі на шляху до півфіналу Анна впевнено перемогла суперниць з Хорватії та Італії.

В півфіналі наша дзюдоїстка поступилася представниці Туреччини одним «Ваза-арі». А, у поєдинку за бронзову нагороду з представницею Нідерландів, Анна отримала три "Шидо", й опинилася на 5 місці.

Дякуємо Анні за боротьбу і отримані емоції в процесі вболівання!

Бажаємо нашим спортсменам наснаги і подальших успіхів на славу України!