понеділок, 10 липня 2023 р.

Вдалий виступ киян на Paks Junior European Cup 2023 (08 - 09 July 2023)

Черговий етап Кубку Європи серед юніорів відбувся 8-9 липня в угорському містечку Пакш. В ньому приймали участь більше 360 учасників, серед яких було і 40 українських спортсменів. У перший змагальний день наша команда виборола п’ять нагород, у другий – сім, і посіли друге місце у загальнокомандному заліку.

Пять нагород у загальну скарбничку принесли спортсмени Федерації дзюдо Києва, з них дві золоті, одна срібна і дві бронзові медалі.

У перший змагальний день золото нашій збірній завоював Денис Докторов у категорії до 73 кг – і це його перша серйозна нагорода в кар’єрі з міжнародних турнірів. По дорозі до півфіналу, Денис провів блискуче всі поєдинки, – завдяки кидкам на іппон в основний час переміг суперників з Ізраїлю, Австралії, Данії та Канади. У півфіналі наш спортсмен здолав представника Ізраїлю Ітая Бібітко, а у фіналі завдяки «Ваза-арі» та утриманню переміг угорського суперника Арона Шабо.

Артем Горбань в категорії до 60 кг дійшов до півфіналу, здобувши три переконливі перемоги, але там поступився представнику Ізраїлю. У сутичці за бронзу наш дзюдоїст переміг опонента з Угорщини Фаркаса, і підійнявся на третю сходинку п’єдесталу.

У другий змагальний день кияни завоювали три нагороди.

Золото у категорії до 57 кг принесла команді Інна Шинкаренко, і це також її перша нагорода в кар’єрі на рівні континентальних Кубків. У півфіналі Інна іппоном здолала представницю Франції Де Карвальо, а у фіналі здолала угорку Шзашз завдяки утриманню.

Іван Кутенков в категорії до 90 кг до виходу в півфінал одержав дві перемоги над представниками Сербії та США, після чого у півфіналі іппоном здолав представника Франції Давіда Алі. У фінальному поєдинку з сербом Радулі, Іван поступився, отримавши три Шидо. Для Івана це перша срібна нагорода на юніорському рівні.

І ще один киянин – Каріім Нурієв в категорії до 100 кг став бронзовим призером Кубку Європи серед юніорів у Пакші. У бронзовому фіналі нашому спортсмену вдалося перемогти по шидо серба Djurisic.

Щиро вітаємо наших спортсменів з чудовими здобутками і бажаємо наступних перемог!

І, сьогодні, в 502-й день війни, як і кожного дня, ми дякуємо нашим #ЗСУ за можливість тренуватися, змагатися та перемагати!

#europeancup2023 #кубокєвропи2023 #europeanjudo #morethansport #федераціядзюдоукраїни #фду #федераціядзюдокиїв #фдк #дзюдокиїв #дзюдоукраїна #київдзюдо #дзюдо #judokyiv #judoukraine #judo #judoka