понеділок, 10 липня 2023 р.

Результати наших дзюдоїстів на Tallinn European Open 2023 (08 - 09 July 2023)

Цими вихідними 8-9 липня в столиці Естонії Таллінн відбувся турнір континентального Кубку з дзюдо для дорослих спортсменів. Наша українська делегація була найчисельнішою серед 25 країн-учасниць і налічувала 30 спортсменів. У перший змагальний день на п’єдестал пошани піднялися семеро українських дзюдоїстів, ще шість нагород принести наші спортсмени в другий заключний змагальний день Кубку Європи серед дорослих. За два змагальні дні збірна України завоювала 13 нагород, з них 5 золоті, і впевнено виграла загальнокомандний залік.

Серед чемпіонів і призерів української команди на цьому турнірі є і наші кияни, це – Микита Голобородько, Анастасія Антіпіна та Христина Гоман.

Після перемоги в Софії у цьому сезоні, Микита Голобородько на цьому турнірі знов завоював золото у категорії до 66 кг. Микита впевнено вийшов вперед у своїй підгрупі, у півфіналі виграв у фіна Луукаса Сагу, а у фіналі чудовим іппоном переміг італійця Валеріо Аккоглі. Вітаємо Микиту і його тренерів з прекрасним результатом у цьому сезоні!

Анастасія Антіпіна представляла нашу збірну в категоріі до 63 кг і піднялася на третю сходинку п’єдесталу. У півфіналі наша дзюдоїста поступилася представниці Данії, після чого у поєдинку за бронзу змогла за Шидо здолати представницю Лівану.

Киянка Христина Гоман змагалася в категорії понад 78 кг й принесла збірній України срібну медаль – це її дебютна нагорода на рівні турнірів European Open. В даній категорії боролися лише 3 учасниці, за коловою системою до фіналу вийшли дві українки – Руслана Булавіна та Христина Гоман. У поєдинку за золото Христина поступилася Руслані Булавіній, і другу сходинку п’єдесталу.

Вітаємо Анастасію і Христину з чудовими здобутками і бажаємо наступних перемог!

І, сьогодні, в 501-й день війни, як і кожного дня, ми дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися, змагатися та перемагати!

#europeancup2023 #кубокєвропи2023 #europeanjudo #morethansport #федераціядзюдоукраїни #фду #федераціядзюдокиїв #фдк #дзюдокиїв #дзюдоукраїна #київдзюдо #дзюдо #judokyiv #judoukraine #judo #judoka