субота, 1 лютого 2020 р.

Кияни - переможці чемпіонату України серед кадетів до 18 років у Львові (ВІДЕО)

Близько 600 спортсменів з 23 регіонів та м. Києва взяли участь у першому заході національного календаря дзюдо 2020 року - чемпіонаті України серед кадетів до 18 років, що приймав протягом 30-31 січня Львів. Переможцями чемпіонату стали київські дзюдоїсти.

В активі наших хлопців та дівчат за результатами змагань 19 нагород - 6 золотих, 7 срібних та 6 бронзових. При цьому 8 нагород (2 "золота" та по три "срібла" і "бронзи") здобули юнаки, а 11 - дівчата (по 4 "золота" та "срібла" та 3 "бронзи").

Другими у медальному заліку стали дзюдоїсти з Одещини, а третю сходинку п'єдесталу пошани посіли спортсмени з Дніпропетровської області.

Керівництво Федерації дзюдо Києва вітає наших кадетів з блискучим виступом на національній першості у Львові та бажає вдалого спортивного року, успіхів на міжнародних змаганнях, результативних тренувань та яскравих перемог! Ми пишаймося Вами!

Зазначимо, що за результатами  виступів спортсменів на чемпіонаті у Львові буде відбуватися формування збірної команди України для участі у чемпіонатах світу та Європи.