неділя, 27 жовтня 2019 р.

Кияни Дар'я Білодід та Яків Хаммо блискуче виступили на турнірі серії Великого Шолому у Абу-Дабі

24-26 жовтня у Абу-Дабі відбувся передостанній у цьому році турнір світової серії Великого Шолому (GRAND SLAM). Українську команду на турнірі представляли 10 спортсменів, серед яких 6 киян - Георгій Зантарая (вагова категорія -до 66 кг), Дар'я Білодід (до 48 кг), Яків Хаммо (+100 кг), Дільшот Халматов (до 60 кг), Богдан Ядов (до 90 кг) та Антон Савицький (до 100 кг).

Дворазова чемпіонка світу та Європи Дар'я Білодід стала беззаперечним лідером вигравши усі зустрічі у традиційній для себе вазі до 48 кг та здобувши чергову золоту нагороду престижного міжнародного турніру. При цьому Дар'я почергово виграла у суперниць з Чилі, Німеччини, Росії, а у фіналі здолала словенку Марусу Стангар.

Яків Хаммо увійшов до фіналу у надважкій вазі вигравши у представників Словенії, Таджикістану, Південної Кореї та Азербайджану, проте у фінальній зустрічі за "золото", нажаль, поступився Рою Мейєру з Нідерландів таким чином ставши срібним призером турніру.

Федерація дзюдо Києва вітає Дар'ю та Якова та їх тренерів - Світлану Кузнєцову, Геннадія Білодіда та Віталія Дуброву - з успішним виступом на турнірі серії Великого Шолому у Абу-Дабі та бажає подальших перемог!