субота, 5 жовтня 2019 р.

Чемпіонат України з дзюдо: яскрава та безперечна перемога киян

03-04 жовтня в спорткомплексі НПУ ім. М. Драгоманова відбувся головний національний старт сезону з дзюдо - чемпіонат України.
Найсильніші дзюдоїсти країни з усіх регіонів змагалися за медалі у наступних вагових категоріях:

чоловіки: 60, 66, 73, 81, 90, 100, +100 кг;

жінки: 48, 52, 57, 63, 70, 78, +78 кг.

Зазначимо, що київські спортсмени під час Чемпіонату продемонстували належний рівень підготовки та велику волю до перемоги, що в підсумку дало їм змогу зайняти перше місце в медальному заліку. Так, в активі наших дзюдоїстів 5 золотих та 7 срібних медалей з яких по 4 "золота" та "бронзи" здобули чоловіки та одну золоту та трі бронзових медалі - жінки.

Друге місце у команди з Запорізької області, а трєтє дісталося дзюдоїстам з Дніпропетровщини.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів з здобуттям перемоги на чемпіонаті України! Бажаймо усім спортсменам та їх тренерам подальших спортивних успіхів!