пʼятниця, 26 липня 2019 р.

Микита Голобородько та Юлія Курченко - бронзові призери Європейського юнацького олімпійського фестивалю

На ХV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який цими днями приймає столиця Азербайджану Баку київські дзюдоїсти завоювали дві бронзові медалі.

Так, Микита Голобородько став третім у ваговій категорії до 50 кг, а Юлія Курченко завоювала "бронзу" серед спортсменок у ваговій категорії до 63 кг.

Також слід зазначити й виступи інших столичних спортсменів. Так, Владислав Колобов став п'ятим у ваговій категорії до 55 кг, а Владислав Казіміров увійшов до залікової сімки у категорії до 60 кг.

Також медалі українській збірній принесли виступи Сергія Неботова, який завоював срібло у категорії до 66 кг та Тимура Валєєва (третє місце у категорії до 81 кг).

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів з успішним виступом на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Баку!