понеділок, 15 квітня 2019 р.

Кубок Європи у Дубровнику: три медалі киян

Минулими вихідними у хорватському місті Дубровник відбулися змагання Кубку Європи. Українську команду, яка цього року вперше взяла участь у турнірі континентального Кубку, представляли 17 дзюдоїстів - 14 чоловіків та 3 жінки. З них 4 киян - Артем Фальківський, Леонід Гасюк, Антон Савицький та Віктор Макуха.

Приємно відзначити, що одразу троє столичних спортсменів повернулися додому з медалями.

Так, Артем Фальківський здобув "срібло" у ваговій категорії до 66 кг, поступившись у фінальній зустрічі ще одному представнику "синьо-жовтої" дружини - Олександру Мойсею з Запоріжжя.

Золоту ж нагороду, у свою чергу, завоював інший киянин - Антон Савицький - який виступав у ваговій категорії до 100 кг.

Повний комплект нагород київським спортсменам забезпечив Леонід Гасюк, який став третім у надважкій вазі - понад 100 кг.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів з заслуженими нагородами на континентальному Кубку у Хорватії та бажає подальших успіхів на світових аренах!