понеділок, 11 березня 2019 р.

Київські дзюдоїсти - серед переможців і призерів Гран-Прі в Марокко і Кубка Європи серед кадетів в Хорватії

Минулі вихідні були наповнені спортивними подіями в світі дзюдо. Українські спортсмени боролися за медалі відразу на двох міжнародних аренах - в ході турніру серії Гран-Прі в марокканському Марракеші і Кубка Європи серед кадетів (U18), який відбувся в столиці Хорватії Загребі.

Успішно під час турніру Гран-Прі виступив киянин Артем Лесюк, який став срібним призером у категорії до 60 кг лишь не багатьом поступившись у фінальній сутичці представнику Узбекистану Шарафуддіну Лутфілаєву.

Ще два киянина - Кеджау Ньябалі і Андрій Колесник - стали бронзовими призерами в категорії до 90 кг і +100 кг відповідно.

Таким чином всі три нагороди, завойовані представниками України в ході турніру, принесли столичні дзюдоїсти, що в черговий раз підтвердило високий рівень підготовки наших спортсменів.

Успішно виступили кияни і в ході Кубка Європи серед кадетів в Загребі.

Так, Микита Голобородько і Владислав Казиміров завоювали "золото" в категорії до 50 кг і 60 кг відповідно, а Владислав Колобов став третім в категорії до 55 кг.

Ще одну бронзову медаль нашій команді принесла представниця жіночої частини збірної України - киянка Юлія Курченко (категорія - до 63 кг).

Федерація дзюдо Києва вітає переможців і призерів турніру Гран-Прі в Марракеші і Кубка Європи серед кадетів (U18) в Загребі і бажає подальших успіхів на міжнародних аренах!