субота, 1 грудня 2018 р.

Яків Хаммо - переможець Абсолютного Чемпіонату України в Дніпрі

Уже третій рік поспіль Дніпро прийняв національну першість у відкритих вагових категоріях. У поточному році Абсолютний Чемпіонат України відбувся 29-30 листопада в спорткомплексі "Олімпія +".

Відзначимо, що боротьбу за нагороди в ході абсолютної першості, в основному, ведуть представники важких вагових категорій: -70 кг, -78 кг, +78 кг у жінок, -90 кг, -100 кг, 100 кг у чоловіків. Іншим «вагам», звичайно ж, важко конкурувати за перемогу в абсолюті, тому вони ніколи не виходять на татамі. Але в цьому році організатори абсолюту ввели окремий турнір у чоловіків у вазі -81 кг. У ньому могли позмагатися спортсмени більш легких категорій -81 кг, -73 кг, і навіть -66 кг і -60 кг.
При цьому крім українських спортсменів, участь в чемпіонаті також взяли дзюдоїсти з Грузії, Азербайджану, Хорватії та Білорусі.

Блискучою перемогою завершилася участь в Чемпіонаті для одного з лідерів збірної України, киянина Якова Хаммо.

У фіналі нашому Якову протистояв серйозний суперник - бронзовий призер чемпіонату світу-2018 в Баку, азербайджанець Ушангі Кокаурі. За підсумками напруженої фінальної сутички "золото" вдалося завоювати нашому спортсмену.

На жаль, не вдалося завоювати медалі Чемпіонату двом іншим киянам - Андрію Колеснику і Леоніду Гасюку, які поступилися на старті турніру дзюдоїстам з Грузії і Азербайджану відповідно.

Федерація дзюдо Києва вітає Якова Хаммо з перемогою на Абсолютному Чемпіонаті країни в Дніпрі і бажає нових спортивних успіхів в майбутньому році!