понеділок, 10 вересня 2018 р.

Осінній сезон дзюдо в столиці стартував відкритими чемпіонатом міста та чемпіонатом міста серед кадетів 2002-2004 р.н.

Вчора в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулися змагання відкритого чемпіонату м. Києва з дзюдо та  відкритого чемпіонату м. Києва серед кадетів 2002-2004 р.н.

Зазначимо, що ці змагання стали першими після літньої перерви, які проводяться під егідою федерації дзюдо Києва. Таким чином, на вболівальників та шанувальників дзюдо чекала нова хвиля емоцій, а для спортсменів та тренерів вони стали своєрідним стартом нового сезону на шляху до нових перемог.

Зазначимо, що участь у відкритому чемпіонаті міста взяли 63 спортсмени, які представляли різні школи та клуби дзюдо столиці, а також місто Бобровиця.

За результатами запеклих сутичок за право бути кращим з найкращих перше місце в медальному заліку посіли дзюдоїсти з СК «Іппон Київ». В їх скарбничці по п’ять золотих та срібних медалей, а також дві «бронзи».

Друга сходинка п’єдесталу пошани у спортсменів з ДЮСШ «Юний Спартаківець». В їх активі три золотих, одна срібна та три бронзові нагороди.

Третє місце у КДЮСШ «Артем» (дві золоті та чотири бронзові медалі).

Більш «високе» представництво зібрав відкритий чемпіонат міста серед кадетів – участь в змаганнях взяли одразу 127 юних дзюдоїстів, які представляли не тільки столицю, але й міста Чернігів, Житомир, Бобровиця, Васильків.

В ході безкомпромісної боротьби перемога в чемпіонаті дісталася представникам «Юного Спартаківця», представники якого завоювали по чотири золоті та срібні нагороди та п’ять бронзових.

Друге місце у КДЮСШ «Артем», які зовсім трохи поступилися спортсменам з «Юного Спартаківця», поклавши до скарбнички по чотири золоті та срібні медалі та одну «бронзу».

Замкнули трійку лідерів СК «Іппон Київ» з трьома золотими, двома срібними та сімома бронзовими нагородами.

Федерація дзюдо Києва вітає всіх з початком нового спортивного сезону. Бажаймо нашим переможцям та їх тренерам подальших успіхів у відкритому чемпіонаті Украіни серед юнаків та дівчат в Ужгороді, що відбудеться 5-7 жовтня та в основному старті сезону - Чемпіонаті Украіни в Харкові, який пройде 10-12 жовтня.