неділя, 8 липня 2018 р.

Геворг Манукян здобув «золото» на Кубку Європи серед юніорів в польській Гдині

В перший день змагань Кубку Європи серед юніорів до 21 року, що проходить цими вихідними у польському місті Гдиня, золоту нагороду українській збірній приніс киянин Геворг Манукян.

Геворг виступав в категорії до 73 кг. В стартовій зустрічі він переміг француза Бенджаміна Лелу, а в другій сутичці виявився сильнішим за білоруса Єгора Трухана.

В полуфіналі Манукян переміг Янника Ван дер Колка з Голландії, а у вирішальній сутичці за золоту нагороду виявився сильнішим за португальця Джоао Фернандо.

Зазначимо, що Геворг Манукян позаминулого року на цьому турнірі вже був першим, минулого посів друге місце, а тепер знову піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу пошани у Гдині в категорії до 73 кілограмів.

У киянина - доволі солідний список міжнародних здобутків. Окрім Кубку Європи у польському порті на Балтійському морі наш спортсмен у 2017-му був другим в Каунасі і третім в Афінах, у 2016-му - другим у Празі. У 2015-му здобув "срібло" на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, а також "золото" в Загребі й "бронзу" у Клуж-Напоці Кубків Європи серед кадетів (тоді Геворг боровся у вазі до 66 кілограмів).
До залікової сімки в категорії до 60 кг пройшов також й інший киянин - Кирило Самотуг.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів та їх тренерів Ганну Каштанову та Віталія Самотуга із вдалим виступом на Кубку Європи серед юніорів та бажає в подальшому яскравих перемог на турнірах міжнародного рівня!

Також зазначимо, що  срібну нагороду завоював дніпрянин Данило Халецький в ваговій категорії до 66 кг, а серед жіночої половини нашої збірної золоту нагороду в категорії до 44 кг отримала Катерина Саблєва з Івано-Франківської області.