неділя, 17 червня 2018 р.

Киянка Лариса Масенко завоювала «золото» на чемпіонаті Європи серед ветеранів в Глазго

Киянка Лариса Масенко здобула перемогу на Чемпіонаті Європи серед ветеранів в Глазго.

Відзначимо, що Лариса Масенко виступала у ваговій категорії до 70 кг вікової групи F4. У фіналі українська спортсменка впевнено перемогла Ліану Едвардс з Болгарії.

Бронзову медаль в ході чемпіонату завоював також ще один представник столичного дзюдо - Віталій Бубон (М2, до 100 кг).

Федерація дзюдо Києва вітає Ларису Масенко та Віталія Бубона з заслуженими нагородами на континентальній першості і бажає подальших спортивних успіхів.

З інших представників української збірної варто відзначити виступ Сергія Балабана з Дніпра, який став лідером у віковій групі M2 вагової категорії до 90 кг. У фіналі він здобув перемогу над ще одним представником української збірної - харків'янином Денисом Стеценком.

Ще одне «срібло» в іншого харків'янина - Костянтина Ананченко, який виступав у віковій групі М2 вагової категорії до 81 кг.