четвер, 14 червня 2018 р.

Киянин Нугзар Месаблішвілі –чемпioн чемпіонату Європи серед ветеранів в Глазго!

Киянин Нугзар Месаблішвілі виборов золоту нагороду під час чемпіонату Європи серед ветеранів, що стартував сьогодні в Глазго.

Зазначимо, що Месаблішвілі виступав у ваговій категорії до 90 кг у віковій групі М5, де змагаються спортсмени, котрим виповнилося від 50 до 54-х повних років. У Глазго нашому дзюдоїсту в фіналі протистояв представник Великобританії Джон Гудвін. Нугзар володів ініціативою, тому арбітр покарав британця двома "шидо" в основний час сутички. Боротьба за принципом "голден скор" тривала 46 секунд, коли Джон отримав третє зауваження, і наш спортсмен здобув перемогу.

Федерація дзюдо Києва вітає Нугзара Ревазовича з заслуженим званням чемпіона Європи серед ветеранів та пишається його спортивним досвідом, волею до перемоги та вмінням передавати свою майстерність молодому поколінню!

У цій же ваговій і віковій категорії до медалі дістався Євген Супрун із Дніпра. У сутичці за "бронзу" він взяв гору над шведом Стаффаном Ебенфельтом.

"Срібло" виборов Олександр Венгер із Павлограда Дніпропетровської області (до 66 кг, М8 - 65 - 69 років). В його випадку довелося боротися не за олімпійською, а за коловою системою. Український дзюдоїст поступився у цьому турнірі лише Віллі Губеру із Німеччини. Четверту медаль першого дня змагань приніс нашій команді черкащанин Володимир Іваненко (понад 100 кг, М7 - 60 - 64).

Загалом за нагороди чемпіонату Європи, що примає "Емірейтс арена", борються майже 1200 дзюдоїстів із 35 країн. У п'ятницю розіграють медалі у групах М3 і М4 (чоловіки). У суботу - М1 і М2 (чоловіки), F1 - F11 (жінки). У неділю - командні турніри.