понеділок, 2 квітня 2018 р.

Столичні ветерани дзюдо успішно виступили на чемпіонаті України в Дніпрі

233 учасників із 25 міст України, а також представників Грузії зібрав у минулі вихідні в Дніпрі відкритий чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів.

Відзначимо, що за перемогу чоловіки боролися в 8 вікових групах, а жінки - в 4.

В ході чемпіонату успішно виступила команда київських ветеранів.

Так, у віковій групі М1 (30-34 роки) чемпіоном серед спортсменів у ваговій категорії до 73 кг став Олександр Тауснєв, а Єгор Плесачов був п'ятим в категорії до 81 кг.

У групі М2 (35-39 років) Іван Шепелевич завоював бронзу серед спортсменів у ваговій категорії до 90 кг.

Серед спортсменів вікової групи М3 (40-44 роки) срібним призером став киянин Олександр Вовк (до 60 кг), а Олег Малецький, який виступав також у даній віковій категорії, завоював п'яте місце серед спортсменів у ваговій категорії до 81 кг.

У групі М4 (45-49 років) Ігор Зеленський (до 90 кг) став другим.

У групі М5 (50-54 роки) В'ячеслав Кучерявий (до 73 кг) також завоював срібну медаль, а Нугзар Месаблішвілі не залишив шансів суперникам у ваговій категорії до 90 кг.

Серед ветеранів вікової групи М6 (55-59 років) Геннадій Рябих став лідером у ваговій категорії до 81 кг, а в категорії до 90 кг призові місця дісталися відразу двом киянам - Юрію Пінському, який став другим, а також Юрію Юзефовичу, який завоював « бронзу».

У групі М7 (60-64 роки) Микола Пишний посів третє місце серед спортсменів у ваговій категорії до 90 кг.

У групі М8 (старше 65 років) Леонід Томчук (до 81 кг) посів перше місце.

Серед жінок перше місце серед спортсменів у ваговій категорії до 70 кг у віковій групі F4 (45-49 років) дісталося Ларисі Масенко.

Відзначимо, що чемпіонат в Дніпрі, що пройшов в спорткомплексі «Олімпія +», зібрав рекорд за всю історію ветеранських національних першостей за кількістю учасників.

Продовжиться сезон для українських майстрів в червні. В середині першого місяця літа в Глазго відбудеться Чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів.

Федерація дзюдо Києва вітає спортсменів з перемогою і бажає успіхів на континентальній першості!