середа, 7 березня 2018 р.

Успіх і краса: Федерація дзюдо Києва пишається своїми спортсменками і тренерами

Напередодні першого свята весни - 8 Березня - ми традиційно говоримо про жінок, відзначаючи їх пишність душі і чарівну красу, насичене життя і успішну діяльність, а також бажаючи щирої любові і радісних емоцій, щастя та здійснення потаємної мрії. Своїми дівчатами і жінками може пишатися і федерація дзюдо Києва! Адже успіхи наших спортсменок і їх тренерів вже стали не тільки яскравим прикладом успіху для сильної статі, а й відомі далеко за межами нашої країни.

Серед таких дівчат - чемпіонка Європи з дзюдо, переможниця багатьох престижних європейських і світових першостей Дар’я Білодід. Про секрет свого успіху Дар’я говорить просто: «Все, що я роблю - борюся і намагаюся не програвати».

У поточному році Дар’я вперше виступила на турнірі серії Великого Шолома, що проходив в Парижі. Дебют виявився вельми вдалим - у ваговій категорії до 48 кг представниці федерації дзюдо Києва рівних не виявилося. Незабаром Дар’я довела свою майстерність в черговий раз - на турнірі серії Великого Шолома в Дюссельдорфі, де також завоювала «золото». В одному зі своїх інтерв'ю Дар'я зазначила, що її наступна мета - Олімпіада. Ми бажаємо, щоб на головному спортивному старті чотириріччя Дар’я показала гідний результат і завоювала свою головну медаль у спортивній кар'єрі.

Чималий внесок у розвиток і зміцнення слави київського дзюдо внесла і Ірина Хрящевська. У минулому році Ірина завоювала бронзову медаль на Кубку Європи серед юніорів до 21 року в Каунасі, а в 2015 р стала срібною призеркою Європейського юнацького олімпійського фестивалю Тбілісі.

Своїми успіхами на спортивних аренах радують і наші дві Анастасії - Антіпіна і Перехрест. У скарбничці Антіпіної вже є бронза Кубка Європи U18 в Клуж Напока (2016 г.), а 17-річна Настя Перехрест стала срібною призеркою Кубка Європи U18 в Бельсько-Бяле (2016 г.).

Перспективними спортсменками, які своїми виступами вже відзначилися на всеукраїнських турнірах є також Шушана Гевондян, Юлія Храмова, Наталія Пилипенко, Ольга Кальницька і багато інших.

Не можна не відзначити і заслуги наших тренерів-жінок - Анни Каштанової і Світлани Кузнєцової, які виховали багатьох чемпіонів, прищепили їм працьовитість і любов до дзюдо.

Від імені усіх чоловіків Федерації дзюдо Києва вітаємо всіх наших представниць прекрасної статі зі святом 8 Березня і бажаємо їм любові, успіхів у спорті, щастя і благополуччя!