субота, 3 лютого 2018 р.

Артем Лесюк та Богдан Ядов - бронзові призери Відкритого Континентального Кубка в Софії

Перший день Відкритого Континентального Кубка в Софії приніс три нагороди в скарбничку збірної України. Дві з них в активі представників федерації дзюдо Києва - Артема Лесюка і Богдана Ядова.

Артем Лесюк в категорії до 60 кг першу зустріч в Софії почав з перемоги над болгарином Бориславом Янаковим. У другій сутичці переміг азербайджанця Мехмана Садигова, однак, на жаль, в півфіналі поступився росіянину Сахавату Гаджиєву.

Проте у зустрічі за третє місце Артем здобув впевнену перемогу над Алоном Ахароні з Ізраїлю.

Богдан Ядов в категорії до 66 кг по черзі виграв у серба Стефана Мірковіча, ізраїльтянина Аміра Данте і ще одного представника української збірної - львів'янина Олега Овчаренко. У півфіналі Богдан поступився угорцю Зсольту Горджанацу, але в сутичці за третє місце був сильніше Ярина Менагеда з Ізраїлю.

Також бронзову медаль в категорії до 66 кг завоював і Каро Марандян з Кременчука.

У португальському Одівелаші киянка Анастасія Антіпина (до 63 кг) завершила виступ на турнірі, програвши в першій зустрічі іспанці Сараї Падилла Гуерерро.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів і їх тренерів із заслуженими нагородами та бажає подальших перемог на світових і континентальних турнірах.