субота, 11 листопада 2017 р.

Артем Лесюк - бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді до 23 років в Чорногорії

Представник федерації дзюдо Києва Артем Лесюк успішно виступив на чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років в м. Подгоріца (Чорногорія), що проходить в поточні вихідні.

Виступаючий у ваговій категорії до 60 кг Артем завоював бронзову медаль. При цьому він по черзі здобув перемоги над Петером Кліковацом з Чорногорії, угорцем Бенцом Понгранцем, проте в третій зустрічі поступився азербайджанцеві Карамату Хусейнову.

Однак, вже у втішній зустрічі, Артем переміг німця Максиміліана Хейдера, а у вирішальній сутичці за третє місце здобув гору над бельгійським спортсменом - Джорром Верстраетеном.

Федерація дзюдо Києва вітає Артема і його тренерів -Світлану Кузнєцову, Геннадія Білодіда і Нугзара Месаблішвілі - із заслуженою перемогою і бажає подальших успіхів на міжнародних стартах.