субота, 7 жовтня 2017 р.

Вітаємо: київські дзюдоїсти - переможці чемпіонату України в Сумах

288 спортсменів з 21 регіону України взяли участь у Чемпіонаті України з дзюдо, що проходив з 04 ​​по 07 жовтня в м. Суми. Команда федерації дзюдо Києва, традиційно представлена ​​одним з найбільших складів у кількості 43 спортсменів, успішно виступила на національній першості, фінішувавши лідером чемпіонату в медальному заліку - за результатами виступів столичних дзюдоїстів наша команда завоювала 4 золотих, 4 срібних і 7 бронзових медалей.

Аналізуючи виступ київських дзюдоїстів, можна відзначити успішний виступ лідерів команди, які виступають в надважкій вазі (+100 кг). У цій категорії всі три представники федерації дзюдо Києва завоювали медалі різного ґатунку. Так, «золото» виборов один з лідерів національної збірної України Яків Хаммo, який у фінальній зустрічі здолав ще одного киянина - Антона Рудника. Третє місце в цій ваговій категорії - у Андрія Колесника.

У категорії до 100 кг лідирував ще один київський спортсмен - Антон Савицький, а серед спортсменів у вагових категоріях до 73 і 66 кг бронзові медалі завоювали Геворг Манукян та Артем Фальківський відповідно.

Повний комплект медалей дістався киянам в категорії до 60 кг - лідером тут став Артем Лесюк, який виграв у фіналі у Сергія Мишалова, а третє місце дісталося Бекірбеку Маргоєву.

Успішно в ході чемпіонату виступили і наші дівчата. Так, в категорії до 48 кг бронзову медаль завоювала Анастасія Перехрест.

Шушана Гевондян серед спортсменок в категорії до 57 кг стала другою.

Ще один «київський» фінал в ході чемпіонату відбувся в категорії до 63 кг. Тут за звання переможця боролися Юлія Храмова і Анастасія Антіпіна. В результаті запеклої боротьби перемога дісталася Анастасії.

У свою чергу Ірина Хрящевська стала третьою в категорії до 70 кг, а Наталія Пилипенко завоювала «бронзу» серед спортсменок до 78 кг.

Перемогу столичні дзюдоїстки здобули також в результаті командного чемпіонату України - набравши 91 очко вони залишили позаду себе команди Дніпропетровської, Донецької та Волинської областей відповідно.

Чоловіча збірна за результатами командної першості фінішувала на п'ятій позиції.