неділя, 20 серпня 2017 р.

Леонід Гасюк - бронзовий призер Кубка Європи в румунському Араді

На минулому в поточні вихідні Кубку Європи U21 в румунському місті Арад бронзову медаль в надважкій вазі (понад 100 кг) завоював киянин Леонід Гасюк.

На шляху до нагороди Леонід здобув перемогу над Василем Вуджіцецем з Боснії, проте в півфіналі програв ізраїльському спортсмену Наор Ітаху.

У той же час у вирішальній сутичці за третє місце Леонід виявився сильнішим господаря турніру - румунського дзюдоїста Роберта Нагі.

Федерація дзюдо Києва вітає Леоніда Гасюка з завоюванням нагороди і бажає подальших яскравих і результативних виступів на континентальних і світових першостях.

Варто також відзначити і виступ інших представників української збірної.

Так, срібні медалі завоювали Дільшот Халматов (вагова категорія до 55 кг) і Олег Овчаренко (до 66 кг), а Каро Марандян став третім серед спортсменів до 66 кг.

У жіночій частині нашої збірної срібну медаль в категорії до 48 кг завоювала Катерина Саблєва, а Ганна Танцюра посіла третє місце серед спортсменок в категорії до 44 кг.