неділя, 20 серпня 2017 р.

Киянин Андрій Колесник приніс першу медаль збірної України з дзюдо на ХХІХ-й Всесвітній Універсіаді в китайському Тайбеї

Сьогодні, в перший день змагань з дзюдо в рамках ХХІХ-ї Всесвітньої Універсіади в китайському Тайбеї, киянин Андрій Колесник завоював бронзову медаль. Нагорода Андрія стала першою в скарбничці української збірної з дзюдо, що складається з 14 спортсменів - чемпіонів та призерів ХІІІ літньої Універсіади України.

Виступаючий у своїй традиційній ваговій категорії понад 100 кг Андрій, який представляє на всесвітніх студентських іграх Сумський державний університет, почав свою боротьбу за медаль з перемоги над китайським спортсменом Лі по Йеном, а потім по черзі взяв верх над французом Хамзою Оучані і індійцем Авіно Вача Наік.

На жаль, в півфіналі представник федерації дзюдо Києва поступився Джу Йонгсео з Південної Кореї, проте в сутичці за третє місце взяв верх над бразильцем Іскведро де Сільвою.

Федерація дзюдо Києва вітає Андрія Колесника із завоюванням медалі на престижній світовій першості і бажає йому подальших перемог, успіхів у спортивній кар'єрі і всього самого найкращого!

Відзначимо, що вже завтра на татамі в Тайпеї вийдуть представники Федерації дзюдо Києва - Олександр Черкай (Сумський державний університет) та Віктор Макуха (Кам'янець-Подільський національний університет ім І. Огієнка), які змагатимуться у вагових категоріях до 81 і 90 кг відповідно.

22 серпня в боротьбу за медалі вступить Геворг Манукян, який також представляє на Універсіаді Сумський державний університет, а наступного дня - 23 серпня - на татамі вийдуть Бікірбек Маргоєв (Національний університет фізичного виховання і спорту України) та Антон Рудник (Тернопільський національний економічний університет).

Федерація дзюдо Києва бажає удачі нашим спортсменам!