понеділок, 20 лютого 2017 р.

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років: тріумф федерації дзюдо Києва

Чотири золотих, три срібних і п'ять бронзових медалей - такий тріумфальний підсумок виступу спортсменів федерації дзюдо Києва, що забезпечив їм перемогу в загальному командному заліку чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 18 років, що пройшов 17-18 лютого в легкоатлетичному манежі Київської школи вищої спортивної майстерності.

У категорії до 60 кг серед юнаків у впертій боротьбі вихованець ДЮСШ «Юний спартаківець» Станіслав Садовський посів третє місце.

Артем Сенюк з ЦШВСМ став другим серед спортсменів до 73 кг.

Успішно виступили і наші дівчата. Так, в категорії до 44 кг «золото» завоювала дзюдоїстка ДЮСШ «Артем» Владислава Снітко, а Анастасії Перехрест з ДЮСШ «Юний спартаківець» не було рівних в категорії до 48 кг.

Справжній тріумф киян відбувся в категорії до 52 кг. Перемогу тут здобула Дар'я Білодід з ДЮСШ «Юний спартаківець». Її одноклубниця - Марія Булашевіч - завоювала «срібло», а Анастасія Чижевська з КДЮСШ «Артем» стала третьою.

У категорії до 57 кг «золото» у Яни Плахтій з ДЮСШ «Юний спартаківець». Карина Саркісян (ДЮСШ «Юний спартаківець») завоювала «бронзу» серед спортсменів в категорії до 63 кг.

У категорії до 70 кг третє місце розділили між собою Маргарита Птушка з КДЮСШ «Артем» та Анастасія Кім (Олімпійський коледж), а Надія Кваско з ДЮСШ №3 виборола срібну медаль у категорії понад 70 кг.

Відзначимо, що в ході відкриття чемпіонату подякою Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у розвиток вітчизняного спорту був нагороджений віце-президент федерації дзюдо Києва Віктор Кощавцев.