понеділок, 21 листопада 2016 р.

Спортсмени федерації дзюдо Києва - переможці чемпіонату України з дзюдо

Успішно завершився чемпіонат України і командний чемпіонат України з дзюдо, що пройшов з 18 по 20 жовтня в столиці, для спортсменів федерації дзюдо Києва. Столичні дзюдоїсти, як і в минулому році, стали кращими з кращих лідирував в командному заліку завоювавши три золоті, п'ять срібних і чотири бронзових медалі.

Так, відразу троє киян завоювали медалі у ваговій категорії до 60 кг. Артем Лесюк зі Школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ) став другим, а представник ДЮСШ «Юний спартаківець» Сергій Мішалов і Бікірбек Моргоєв з ДЮСШ «Іппон» розділили третє місце.

Богдан Ядов з ШВСМ та Артем Фальковський з ЦШВСМ завоювали «золото» і «срібло» відповідно в категорії до 66 кг.

Ще один представник ШВСМ - Артем Хомула - став третім в категорії до 73 кг.

Серед спортсменів в категорії до 81 кг третє місце завоював представник ДЮСШ «Артем» Ельдар Пангані, а Кеджау Ньябалі (ШВСМ) не було рівних в категорії до 90 кг.

Вихованець ДЮСШ «Юний спартаківець» Андрій Колесник завоював срібну медаль в надважкій вазі (понад 100 кг).

Порадували своїми перемогами на татамі і дівчата. Так, в категорії до 63 кг кращий виступ на татамі показала Ірина Хрящевська з ДЮСШ «Юний спартаківець», а Анастасія Антіпіна, яка також представляє «Юний спартаківець» стала другою. У свою чергу Ірина Алієва (ШВСМ) завоювала «срібло» в категорії понад 78 кг.

«Минулий чемпіонат України ще раз довів високий клас столичного дзюдо і продемонстрував, що наші спортсмени кращі з кращих. Я вітаю всіх з перемогою і бажаю нашим дзюдоїстам подальших успіхів на татамі. У свою чергу, керівництво федерації дзюдо Києва буде докладати усіх необхідних зусиль для створення нормальних умов для підготовки наших спортсменів», - підкреслив президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.