неділя, 8 травня 2016 р.

Яків Хаммо - переможець турніру серії великого Шолома в Баку!

Лідер української збірної, представник федерації дзюдо Києва Яків Хаммо блискуче виступив на турнірі серії великого Шолома, що проходив з 6 по 8 травня в Баку, завоювавши золото у ваговій категорії понад 100 кг.

За результатами 5 сутичок на татамі в Баку, Яків здобув блискучі перемоги над нідерландцем Майєром Ройем, а також бразильцями Давидом Маура і Рафаелем Сільвою. Крім того, на шляху до золотих медалей український дзюдоїст переміг азербайджанця Ушангі Кокаурі і марокканця Малі Ель Мехді.

Відзначимо, що змагання в Баку стали заключним стартом для українського чемпіона перед майбутніми Олімпійськими іграми в Ріо-де-Жанейро. Попереду у Якова Хаммо три місяці підготовки до головної спортивної події чотириріччя.

«Яків Хаммо продемонстрував блискучій рівень дзюдо на турнірі в Баку - його золоті медалі в суперважкій вазі тому підтвердження. Сподіваємося, що ці нагороди стануть додатковою мотивацією Якова на шляху до Олімпійського чемпіонства і він ще раз примножить славу українського дзюдо в цілому і київської школи зокрема, завоювавши медалі вищої проби», - сказав президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.

Відзначимо, що в категорії до 90 кг виступав ще один представник федерації дзюдо Києва Кеджау Ньябалі, який виграв першу сутичку на турнірі у представника Об'єднаних Арабських Еміратів Михайла Марчітана, проте потім поступився швейцарцю Сирілу Гроссклаусу.

Вікторія Туркс, що виступала на турнірі в категорії до 78 кг, зайняла за підсумками змагань 5 місце.