понеділок, 16 вересня 2024 р.

Золото Антона Савицького та бронза у Заура Дуньямалієва

За підсумками виступу українських дзюдоїстів на турнірі Zagreb Grand Prix 2024 в активі збірної України – дві нагороди, обидві у наших киян: Антон Савицький (-100 кг) завоював золоту медаль, Заур Дуньямалієв (-100 кг) виборов бронзову нагороду!
Обидва наших спортсмени виступають у ваговій категорії до 100 кг, й боролися в третій змагальний день турніру Grand Prix.

В першій сутичці змагань Антон Савицький переміг словака Адама Віктора, у чвертьфіналі подолав представника Хорватії.
26-річний представник Нідерландів Симеон Катаріна у півфіналі також не зміг протистояти напору нашого дзюдоїста, й, таким чином, Антон забезпечив собі медаль турніру Grand Prix.
У фіналі Антон Савицький на «Ваза-арі» перемагає британця Томсона і вперше в карʼєрі підіймається на найвищу сходинку пʼєдесталу турнірів Світового туру! Вітаємо!!!

Заур Дуньямалієв у дебютній сутичці завдяки контрприйому впевнено переграє представника Словакії.
У 1/4 Заур не зміг побороти досвідченого представника Угорщини, отримав шанс на подальшу боротьбу на втішній сутичці, чим й скористався – він впевнено перемагає представника Франції та виборює право змагатися за бронзову нагороду турніру.

У бронзовому фіналі Grand Prix Заур, програючи «Ваза-арі», зумів зібратися й переломити хід поєдинку проти нідерландця Катаріни на свій рахунок! Для Заура Дуньямалієва ця бронзова нагорода також дебютна на турнірах IJF World Tour!

Вітаємо Антона Савицького та Заура Дуньямалієва, весь тренерський штаб та всіх вболівальників з таким блискучим результатом!!!

Євгеній Балєвський (+100 кг) у першій сутичці переміг представника Грузії, у 1/4 програв представнику Польщі, переміг у втішній сутичці представника Ізраїлю та отримав право змагатися за бронзову нагороду Grand Prix. У бронзовому фіналі Євгенію не вдалося перемогти австрійського дзюдоїста Мовлі Борчашвілі, й, таким чином, у підсумку наш Євгеній Балєвський (+100 кг) займає 5 місце турніру Zagreb Grand Prix.

Артем Лесюк (-60 кг) у першій сутичці утриманням перемагає представника Нідерландів, проходить у чвертьфінал Grand Prix завдяки перемозі над представником Республіки Молдова. У 1/4 Артем поступається дзюдоїсту з Казахстану, але отримує шанс боротися за бронзу, перемагаючи у втішній сутичці представника Грузії. У сутичці за бронзу Zagreb Grand Prix Артем Лесюк поступається представнику Азербайджану та посідає 5 підсумкове місце змагань.

Марат Крижанський (-90 кг) програв у першій сутичці представнику Австрії та вибув з турніру.