пʼятниця, 13 вересня 2024 р.

Результати киян на чемпіонаті України серед молоді до 23 років

12 вересня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед молоді до 23 років. Участь у змаганнях взяли понад 350 спортсменів з 22 регіонів нашої країни.
На церемонії відкриття змагань з вітальним словом до всіх присутніх звернулися президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк, державний тренер України з дзюдо Михайло Руденко, президент Федерації дзюдо Вінницької області Ярослав Калетюк, начальник управління спорту та рухової активності у Департаменті гуманітарної політики Вінницької ОВА Наталя Токар.
Цей чемпіонат України буде відбірковим на чемпіонат Європи серед молоді, який відбудеться 15-16 листопада в польській Пілі, то ж під час змагань в кожній ваговій категорії спостерігалася запекла боротьба та висока конкуренція.

Представляємо вам київських дзюдоїстів – переможців та призерів серед чоловіків:

Ярошенко Федір, 2005 (+100 кг).

Київські дзюдоїсти в загальному заліку серед чоловіків за результатами боротьби на чемпіонаті отримали перше місце, завоювавши 3 золотих, 1 срібну та 4 бронзових нагороди.

Наші київські дзюдоїстки за результатами боротьби на чемпіонаті також були на першому місці в загальному заліку серед жінок, виборовши 4 золотих, 1 срібну та 3 бронзових нагороди.