четвер, 2 травня 2024 р.

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років

Два дні, 30 квітня та 1 травня в столичному легкоатлетичному манежі більш ніж 580 спортсменів з усіх регіонів України змагалися між собою на чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років.
На церемонії відкриття змагань з вітальним словом до всіх присутніх звернулися перший віцепрезидент ФДУ Василь Волошин, віцепрезидент ФДУ Сергій Колесніченко, член Наглядової Ради ФДУ, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая. В перший день змагань боролись спортсмени легших вагових категорій, в другий – важкі категорії. Наші кияни мали успіх в обидва дні.
За підсумками першого змагального дня київські спортсмени вибороли 4 золотих, 3 срібних та 2 бронзових нагороди.

🥈Єрмоленко Єлизавета, 2009, вагова категорія до 48 кг;
🥉Нестеренко Софія, 2010, вагова категорія до 48 кг.

У другий змагальний день боролися представники важчих вагових категорій. Наші кияни в цей день змагань вибороли 2 золотих, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.
Представляємо вам наших переможців і призерів у важчих вагових категоріях:

🥇Сахаров Нікіта, 2009, вагова категорія 73 кг;
🥈Варшанідзе Тамаз, 2009, вагова категорія 81+ кг;

🥇Самойлюк Діана, 2009, вагова категорія 63 кг;
🥉Хандавелі Вероніка, 2009, вагова категорія 63 кг;
🥇Зубко Анастасія, 2010, вагова категорія 70+ кг;
🥉Кубинець Крістіна, 2009, вагова категорія 70+ кг.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з цими успіхами!

У зведеному загальнокомандному заліку команда міста Києва здобула перемогу з активом у 6 🥇золотих, 4 🥈срібні та 4 🥉бронзові нагороди. На другому місті розташувалися представники Сумської області (3-1-3), третє місце посіли представники Одещини (2-1-3).