понеділок, 8 квітня 2024 р.

Нагороди наших киян з Кубку Європи серед кадетів в Тепліце

Минулими вихідними, 6-7 квітня в чеському містечку Тепліце відбувся Кубок Європи серед кадетів, де понад 600 спортсменів з 32 країн змагались між собою на татамі. Українська збірна була представлена на цих змаганнях потужним складом – 22 кадетки та 39 кадетів.

За підсумком двох днів напружених змагань, як і на попередньому етапі континентального Кубка серед спортсменів до 18 років, збірна України з 12 нагородами у своєму активі виборола перше місце у загальнокомандному заліку, випередивши збірні Німеччини та Грузії!

Серед українських переможців і призерів є і спортсмени Києва:
🥇Анна Олійник-Корнійко (-70 кг)
🥈Гліб Підкіпний (-73 кг)
🥈Діана Балбек (-57 кг)
🥉Михайло Соляник (-81 кг)

За крок від п’єдесталу, посівши 5 місця, зупинилися Анастасія Северин(- 52 кг) та Людмила Вознюк (-63 кг). Сьоме місце на цьому турнірі у своїй ваговій категорії  посіла наша Анастасія Левченко (-48 кг).
Щиро вітаємо усю українську збірну кадетів та тренерський склад з чудовим виступом на Кубок Європи серед кадетів!