неділя, 22 жовтня 2023 р.

Чемпіонат України з дзюдо серед дорослих

Головний старт року в національному календарі змагань – чемпіонат України з дзюдо серед дорослих, відбувся вчора, 21 жовтня в столичному легкоатлетичному манежі. У змаганнях брали участь більше 300 учасників, які представляли 20 регіонів України.

Потужним складом чоловіків на головному чемпіонаті року була представлена наша Федерація, й у загальнокомандному заліку серед чоловіків наші представники одержали перемогу, виборовши 3 золоті, 4 срібні та 6 бронзових нагород.

Представляємо вам наших чемпіонів та призерів національної першості серед чоловіків:

Ярошенко Федір 2005 (понад 100 кг)

У загальнокомандному заліку серед жінок на чемпіонаті України з дзюдо серед дорослих, який відбувся в столиці 21 жовтня 2023 року, представниці міста Києва зайняли третє місце, виборовши 3 срібних та 3 бронзові нагороди.

Представляємо вам наших чемпіонок та призерок національної першості серед жінок:

Кузьменко Юлія 2005 (до 57 кг)

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами, а також цінними подарунками від брендів JAKO та Adidas.

Вітаємо чемпіонів та призерів чемпіонату та їх тренерів з цими досягненнями!

У зведеному командному заліку чоловіків і жінок чемпіонату України з дзюдо серед дорослих наші спортсмени опинилися на третьому місці, а місця розподілилися наступним чином: