неділя, 10 вересня 2023 р.

Бронза у Юлії Курченко на юніорському чемпіонаті Європи з дзюдо

У Гаазі (Нідерланди) 7-10 вересня пройшов юніорський чемпіонат Європи з дзюдо. На турнірі виступили 367 спортсменів із 43 країн. У склад української збірної війшло 16 дзюдоїстів, серед яких наші кияни:
– чоловіки: Денис Докторов(до 73 кг), Станіслав Корчемлюк (до 81 кг), Іван Кутенков (до 90 кг), Олексій Болдирєв (до 90 кг), Карім Нурієв (до 100 кг);
– жінки: Анастасія Суперсон (до 48 кг), Інна Шинкаренко( до 67 кг), Юлія Курченко (до 78 кг).

Результати виступу наших киян наступні – Юлія Курченко (до 78 кг) з бронзовою нагородою і 5 місце у Станіслава Корчемлюк (до 81 кг).

За крок до нагороди зупинився наш Станіслав Корчемлюк (до 81 кг). Станіслав дійшов до півфіналу, де поступився майбутньому чемпіону Європи з Італії, а у поєдинку за бронзу програв грузину Бабуцідзе, посівши підсумкове 5 місце.

Юлія Курченко почала свій старт на чемпіонаті перемогою над представницею Чехії. У чвертьфіналі Юлія змагалась з титулованою дзюдоїсткою з Нідерландів Деркс і зазнала поразки.  У втішному поєдинку з представницею Польщі наша дзюдоїстка перемогла менш ніж за 15 секунд.  У бронзовому фіналі з німкенею Будденкотте Юлія перемагає завдяки чудовому кидку на іппон і стає бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед юніорів 2023 у Гаазі.

Вітаємо нашу спортсменку та її тренерів з цим досягненням!