понеділок, 11 січня 2021 р.

Дар'я Білодід - бронзова призерка турніру серії Masters у Катарі

Сьогодні в столиці Катару Досі стартував найпрестижніший з турнірів «Світової серії дзюдо» – Masters.

Збірна України представлена на турнірі 9 спортсменами: 6 чоловіками та 3 жінок.

Серед них 6 киян - Дарія Білодід, Артем Лесюк, Яків Хаммо, Кеджау Ньябалі, Богдан Ядов і Георгій Зантарая.

В перший день турніру нагороду нашій збірній принесла Дар'я Білодід. Чемпіонка світу та Європи на цей раз завоювала бронзову нагороду.

Після впевнених перемог у стартових раундах над німкенею Менз і монголкою Мунхабат, у півфіналі Даша несподівано поступилася титулованій японці Тонакі.

У сутичці за бронзову нагороду, надсконцентрованій Дарії знадобилося менше хвилини, щоб на 20 секундному утриманні здобути перемогу з оцінкою іппон над Катаріною Коста з Португалії.

Федерація дзюдо Києва вітає Дар'ю Білодід та її тренерів-батьків Світлану Кузнєцову та Геннадія Білодіда із завоюванням чергової нагороди престижної світової першості.

Нажаль, в перших сутичках поступилися суперникам, припинивши боротьбу на турнірі Артем Лесюк (вагова категорія до 60 кг), Георгій Зантарая та Богдан Ядов (обидва виступали у категорії до 66 кг).

Бажаймо успіху Кеджау Ньябалі (до 90 кг) та Яківу Хаммо (понад 100 кг), які розпочнуть свій виступ на турнірі  із сутичок із спортсменами з Росії та Словенії відповідно.