неділя, 8 листопада 2020 р.

Киянин Євгеній Балєвський здобув серебро на чемпіонаті Європи серед юніорів (U-21) у Хорватії

Чотири медалі й десяте загальнокомандне місце - такий підсумок виступу українських дзюдоїстів на чемпіонаті Європи серед юніорів (U-21), що проходив з 4 по 6 листопада у хорватському Поречі. Зокрема, срібло у категорії понад 100 кг здобув киянин Євгеній Балєвський, а також  дніпряни Олег Вередиба (до 60 кг) та Артем Бубир (до 81 кг).

Бронзовою медалісткою у дівчат  стала ще одна дніпрянка Руслана Булавіна (понад 78 кг).

Зазначимо, що Євгеній Балєвський розпочав турнір з блискавичної перемоги (за 14 секунд) над Джамалом Фейзієвим з Азербайджану.

Після чого у нього була дуже напружена сутичка з бронзовим призером кадетського ЧЄ (2018) Войчехом Кордяліком з Польщі. Учень Віталія і Сергія Дубров, маючи два шидо в пасиві, за вісім секунд до кінця основного часу зумів заробити вазарі, яке і відкрило йому шлях у фінал.

Там на нього чекав дуже грізний суперник - бронзовий призер юніорських ЧЄ і ЧС, переможець ЧЄ U-23 (2019), який вже мав досвід участі в Grand Slam Ріхард Шипоц. На третій хвилині угорець за допомогою уті-мата-макікомі заробив бал, який виявився для нього золотим.

Федерація дзюдо Києва вітає Євгена із заслуженою серебряною нагородою на чемпіонаті Європи серед юніорів в Поречі і бажає подальших успіхів у спортивній кар'єрі.