вівторок, 24 грудня 2019 р.

Рейтинги-2019: Найкращі спортсмени та тренери в федерації дзюдо Києва

Вже традиційно наприкінці року федерацією дзюдо України публікуються рейтинги спортсменів, регіональних федерацій та тренерів.

Зазначимо, що при підрахунку загальних очок рейтингу враховуються виступи на світових, континентальних та всеукраїнських змаганнях, кількість здобутих медалей тощо.

Приємно відзначити, що до першої десятки найкращих дзюдоїстів України серед чоловіків цього року увійшли одразу семеро киян. Так, перше місце у чемпіона світу з дзюдо Георгія Зантарая, друге - у Яківа Хаммо, третім став Артем Лесюк, а четвертий щабель загальнонаціонального чоловічого рейтинга дзюдоїстів посів Богдан Ядов. На шостому та сьомому місцях рейтингу  - Богдан Ядов та Кеджау Ньябалі, а дев'яте місце - у Антона Савицького.

Рейтинг найкращих спортсменок очолила дворазова чемпіонка світу та Європи з дзюдо, киянка Дар'я Білодід.
Також до першої двадцятки найкращих спортсменок увійшли Анастасія Антіпіна (10 місце рейтингу), Юлія Курченко та Марія Булашевич (12 та 13 місця відповідно) та Ія Кучава (18 місце рейтингу).

Як і в минулому році федерація дзюдо Києва впевнено очолила рейтинг регіонів як за кількістю очок за результатами виступів спортсменів Федерації на міжнародних змаганнях, так і за розподілом завойованих медалей на чемпіонатах України.

Крім того, публікація цьогорічного рейтингу довела, що до складу федерації дзюдо Києва входять найкращі тренери в Україні. Так, перше, друге, трет'є та четверте місця рейтингу чоловічих тренерів з дзюдо зайняли Віталій Дуброва, Сергій Дуброва, Віталій Самотуг та Ганна Каштанова відповідно. Сьоме місце у Геннадія Білодіда, восьме посів Нугзар Месаблішвілі.

Рейтинг жіночих тренерів очолили наставники та батьки Дар'ї Білодід - Світлана Кузнєцова та Геннадій Білодід.

З рейтингом можна ознайомитися за посиланням.

Федерація дзюдо Києва пишається своїми спортсменами та тренерами та бажає тримати загальнонаціональну пальму першості в наступному, 2020-му, році!