неділя, 22 вересня 2019 р.

Яків Хаммо - бронзовий призер турніру серії Гран-прі у Ташкенті

Цими вихідними у столиці Узбекистану Ташкенті відбувся перший турнір серії Гран-прі після чемпіонату світу у Токіо. Українську збірну під час турніру представляли 10 дзюдоїстів -8 чоловіків та 2 жінок. Серед них кияни: Артем Лесюк, Кеджау Ньябалі, Антон Савицький та Яків Хаммо.

Блискуче у своїй традиційній надважкій ваговій категорії (+100 кг) виступив Яків Хаммо, здобувши бронзову нагороду.
Розпочавши свій шлях до медалі з перемоги над індійцем Шубхамом Кумаром, далі київський дзюдоїст здолав росіянина Руслана Шахбазова.

У третій зустрічі турніру Яків виявився сильнішим Бекболота Токтогонова з Киргизстану.

Нажаль, у полуфінальній зустрічі наш Яків поступився грузину Гураму Тушишвілі. Втім, у сутичці за третє місце наш спортсмен здолав таджика Темира Рахімова.

Керівництво федерації дзюдо Києва вітає Якова Хаммо з заслуженою нагородою на турнірі Гран-прі у Ташкенті. Сподіваймося та віримо, що ця чергова нагорода надихне Якова на нові блискучі виступи на міжнародних турнірах і, найголовніше, на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Зазначимо, що Кеджау Ньябалі та Антон Савицький розпочали свої виступи з перемог - над словенцем Нарседжем Лацковічем та Іваном Ремаренком з ОАЕ відповідно, проте обидва, нажаль, поступилися у других сутичках та вибули з боротьби на турнірі. У свою чергу Артем Лесюк поступився у першій сутичці таджику Мохаммаду Махмадізода.