пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

Тріумф столичного дзюдо у Луцьку: перемога на Відкритому Кубку та командному чемпіонаті України

Вчора у Луцьку завершилися змагання командного чемпіонату України та Відкритого Кубку України, що тривали протягом двох днів у спортивно-оздоровчому комплексі "Адреналін Сіті". Переможцями обох змагань стали київські дзюдоїсти.

Так, у ході змагань Відкритого Кубку України, що відбулися 31 липня, за результатами виступів столичні дзюдоїсти посіли перше місце у медальному заліку завоювавши 12 медалей, серед яких 4 золоті, 3 срібні та 5 бронзових нагород. При цьому 8 медалей здобули наші чоловіки та 4 нагороди - у жінок.

На другому місці - команда Харківської області, третє місце посіли дзюдоїсти з Київщини.

Підтримали здобуття наших дзюдоїстів на Кубку України й спортсмени, що брали участь у змаганнях командного чемпіонату, які у фіналі перемогли дзюдоїстів з Дніпропетровщини - 4:2.

Керівництво федерації дзюдо Києва, спортсмени й тренери вітають наших дзюдоїстів з черговою перемогою на національній першості та бажають подальших вдалих виступів на міжнародних турнірах. Ми віримо в Вас та пишаймося Вами!