неділя, 21 липня 2019 р.

Киянки Анастаcія Антіпіна та Марія Булашевич - призерки Кубку Європи серед юніорів до 21 року у Празі

Cьогодні у столиці Чехії Празі відбувся Кубок Європи серед юніорів до 21 року. Українську збірну представляли 29 спортсменів - 25 юнаків та четверо дівчат. Серед них 9 киян: Станіслав Семков та Максим Станілога (обидва виступали у ваговій категорії до 66 кг), Вадим Назаренко (до 73 кг), Марат Крижанський (до 81 кг), Ян Балевський (до 100 кг), Євген Балевський та Євген Веркуш (понад 100 кг), Марія Булашевич (до 52 кг), Анастасія Антіпіна (до 63 кг).

За результатами змагань українська команда здобули шість медалей - одну золоту, три срібні та дві бронзові нагороди.

Свій внесок у скарбничку нашої команди внесли й киянки Анастасія Антіпіна та Марія Булашевич, які завоювали срібну та бронзові нагороди відповідно.

Серед наших юнаків до залікової сімки вдалося потрапити Євгену Веркушу, який зайняв п'яте місце серед спортсменів у надважкій вазі (понад 100 кг), а Вадим Назаренко, що виступав у категорії до 73 кг став дев'ятим.

Керівництво Федерації дзюдо Києва вітає наших спортсменів з заслуженими нагородами у Празі та бажає подальших спортивних успіхів!