неділя, 7 квітня 2019 р.

Чемпіонат України серед ветеранів у Дніпрі: успіхи киян

06 квітня на татамі спорткомплексу ОЛІМПІЯ + в Дніпрі понад 250 спортсменів з усіх регіонів України, а також Грузії, Іспанії та Молдови віком від 30 до 80 років, взяли участь в чемпіонаті України серед ветеранів.

Чемпіонат став відбірковими змаганнями перед Чемпіонатом Європи серед ветеранів, який пройде 25-28 липня в Лас-Пальмасі (Іспанія) і Чемпіонатом світу, який відбудеться 10-13 жовтня в Марракеші (Марокко).

Успішно на чемпіонаті виступили київські спортсмени.

Так, у віковій групі М1 (від 30 до 34 років) у ваговій категорії до 60 кг першим став Артем Коренець, а серед спортсменів в категорії до 100 кг Максим Тютюнніков посів друге місце.

У віковій групі М2 (від 35 до 39 років) Максим Дорошук посів друге місце у ваговій категорії до 66 кг.

У групі М3 (від 40 до 44 років) у ваговій категорії до 81 кг "золото" завоював Василь Тохтамиш.

У групі М6 (55-59 років) ще одну золоту медаль киянам приніс Геннадій Рябих у категорії до 81 кг, а Нугзар Месаблішвілі, який виступав в цій же віковій групі, посів друге місце у ваговій категорії до 100 кг.
Серед наших жінок варто відзначити виступ у віковій групі Ф4 (45-49 років) Ілони Корецької, яка здобула перемогу у ваговій категорії понад 78 кг.

Федерація дзюдо Києва вітає наших ветеранів з успішним виступом на чемпіонаті України в Дніпрі і бажає подальших успішних виступів на континентальній і світових першостях в Іспанії і Марокко.