субота, 26 січня 2019 р.

Чергова медаль української збірної у Тель-Авіві: киянин Яків Хаммо завоював "срібло"

Сьогодні чергову медаль до скарбнички української збірної під час виступу на турнірі серії Гран-Прі у Тель-Авіві здобув киянин Яків Хаммо.

Виступаючи у надважкій вазі (понад 100 кг), Яків розпочав свій шлях до нагороди з перемоги над азербайджанцем Шахіном Гахрамановим.
У другій зустрічі наш дзюдоїст узяв верх над росіянином Антоном Кривобоковим, а у півфінальній зустрічі переміг представника Узбекистану Бекмирода Олтибоєва.

Нажаль, у фіналі Яків поступився господарю змагань, ізраїльтянину Ор Сассону. Тим самим Яків Хаммо став срібним призером турніру.

Федерація дзюдо Києва вітає Якова Хаммо із заслуженою нагородою престижного турніру та бажає подальших перемог на шляху кваліфікаційного відбору до Олімпіади-2020!