пʼятниця, 25 січня 2019 р.

Киянин Богдан Ядов - срібний призер турніру серії Гран-Прі у Тель-Авіві

Перший турнір серії Гран-Прі, який відкрив світову серію змагань кваліфікаційного відбору до Олімпійських ігор 2020 у поточному році, відбувається цими днями у ізраїльському Тель-Авіві. Участь у турнірі беруть 379 спортсменів з 53 країн планети.

У складі української чоловічої збірної одразу 5 спортсменів з 8 під час турніру представляють столицю - Яків Хаммо, Кеджау Ньябалі, Андрій Колесник, Артем Лесюк та Богдан Ядов.

Вчора у ваговій категорії до 66 кг успішно виступив наш Богдан Ядов. На шляху до півфіналу наш спортсмен здолав Руслана Турсуналієва з Киргизстану, а вже у півфіналі забезпечив собі вихід до фінального блоку здолавши узбека Сардора Нуріалієва.

Нажаль, у фіналі Богдан поступився італійцю Мануелю Ломбардо, таким чином здобувши срібну нагороду.

Федерація дзюдо Києва вітає Богдана Ядова та його тренерів  Ганну Каштанову та Віталія Самотуга із заслуженою нагородою!

Вчора також виступав й Артем Лесюк, який, нажаль, на старті турніру завершив боротьбу, поступившись у першій зустрічі росіянину Сахавату Гаджиєву.

Вже завтра у боротьбу за медалі турніру вступлять Яків Хаммо, Андрій Колесник та Кеджау Ньябалі. Бажаймо удачі спортсменам та вболіваймо за наших!