понеділок, 14 січня 2019 р.

Бадьорість тіла та духу: У столиці відбулися перші міські змагання з дзюдо у поточному році

Вчора, напередодні Старого Нового року, у легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулися перші міські змагання з дзюдо у поточному році - відкриті чемпіонати м. Києва серед кадетів до 18 років та серед молоді до 23 років.

Участь у чемпіонаті міста серед кадетів до 18 років взяли 107 юнаків та 24 дівчини. В свою чергу за медалі відкритого чемпіонату Києва серед молоді до 23 років боролися 44 юнаки та 20 дівчат.

Учасники змагань представляли не тільки школи та клуби дзюдо столиці, але й міста Миколаїв, Чернігів, Біла Церква, Бобровиця, Васильків.

Під час проведення обох чемпіонатів їх учасники продемонстрували належний рівень підготовки та довели, що бадьорість тіла та духу зміцнюється саме на таких змаганнях.

За результатами чемпіонату міста серед кадетів до 18 років перше місце у медальному заліку посіли спортсмени ДЮСШ "Юний спартаківець", які завоювали 5 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі. Другу сходинку посіли спортсмени ЦШВСМ (СК "Іппон-Київ") - в їх активі 5 золотих, 2 срібних та 5 бронзових нагород. Трет'є місце - у ДЮСШ "Артем" (4 золотих, 2 срібних та 3 бронзові медалі).

Аналогічним чином розмістилася трійка лідерів і під час чемпіонату серед молоді до 23 років.
Подвійний тріумф цього дня "Юному спартаківцю" забезпечили 7 золотих, 3 срібні та 4 бронзові нагороди.

Спортсмени з ЦШВСМ здобули 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди, а дзюдоїсти з КДЮСШ "Артем" - по одній золотій, срібній та бронзовій нагороді.

Федерація дзюдо Києва вітає переможців та усіх дзюдоїстів та тренерів із Старим Новим роком! Бажаємо спортивних досягнень, талановитих учнів та спортивної  вдачі!