середа, 25 липня 2018 р.

Кияни завоювали повний комплект нагород на IV Європейських студентських іграх в Португалії

Цими днями в португальському місті Коїмбра відбулися змагання IV Європейських студентських ігор. Успішно представили нашу країну дзюдоїсти. В активі нашої команди по дві золоті та срібні медалі, а також п’ять бронзових нагород. Допомогли в їх завоюванні й кияни – Геворг Манукян, Кирило Самотуг та Андрій Колесник.

Кирило Самотуг, який представляв під час змагань Сумський державний університет, виступав в категорії до 60 кг та за результатами виступів став третім.

Геворг Манукян (вагова категорія до 73 кг) , що також виступав представляючи Сумський держуніверситет, став срібним призером Ігор.

Представляв сумський виш й Андрій Колесник. Під час змагань йому не було рівних у ваговій категорії понад 100 кг. Зазначимо, що в фіналі наш дзюдоїст переміг Владислава Терпитського з Білоруського національного технічного університету.

Федерація дзюдо Києва вітає наших дзюдоїстів з успішними виступами на престижних континентальних змаганнях в Португалії та бажає подальших спортивних успіхів!