понеділок, 21 травня 2018 р.

Киянин Владислав Колобов став п’ятим на Кубку Європи серед кадетів в Польщі

В минулі вихідні у польському місті Бельсько-Бяла відбулися змагання Кубку Європи серед кадетів, участь у яких взяли 550 спортсменів з 32 країн. В їх числі – 40 представників української збірної.

Зазначимо, що у складі нашої команди виступали й 7 киян - Микита Голобородько, Владислав Колобов (обидва в ваговій категорії до 50 кг),  Антон Клейнос, Олександр Ковбасюк ( до 55 кг), Каха Самушія, Сандро Наверіані (до 73 кг) та Христина Стрельченко, яка змагалася у категорії до 63 кг.

Найкращий результат серед столичних спортсменів під час виступів показав Владислав Колобов, який посів 5-те місце у своїй ваговій категорії.

Українська команда також завоювала дві медалі. Іван Прудіус з Черкас на шляху до золотої медалі в категорії до 60 кг переміг чеха Яна Вопата, росіянина Александра Гараджу, призера Кубків Європи у Загребі та Фуенхіролі Ейлона Баршешета з Ізраїлю. У півфіналі Іван здолав бронзового призера торішнього чемпіоната світу серед кадетів японця Хаято Кондо, а у фіналі отримав перемогу над переможцем Кубку Європи у Фуенхіролі Рое Росеном з Ізраїлю.

Ще одну медаль в скарбничку української збірної – бронзову - здобула Катерина Пилипюк з Волині.