неділя, 23 липня 2017 р.

Українці завоювали три «бронзи» на Кубку Європи в Мінську

Киянин Антон Савицький завоював бронзову медаль на етапі Кубка Європи, що проходить в поточні вихідні в столиці Білорусі Мінську.

Виступаючий у своїй традиційній ваговій категорії до 100 кг Антон в ході турніру по черзі взяв верх над угорцем Заланів Охата, португальцем Целіо Діласом, Евгенісом Бородавко з Латвії і азербайджанцем Ельмаром Гасимова.

На жаль в півфіналі представник федерації дзюдо Києва поступився грузинському спортсменові Варлама Лапартеліані, однак у вирішальній сутичці за третє місце здобув перемогу над ще одним представником Грузії - Лашей Тавелурі.

Федерація дзюдо Києва вітає Антона Савицького з завойованої медаллю на престижному європейському першості і бажає йому подальших успіхів у спортивній кар'єрі!

Також бронзову медаль в скарбничку збірної України приніс одесит Олександр Гордієнко, який виступав в надважкій вазі - понад 100 кг.

Кияни Артем Хомула (до 73 кг) і Артем Лесюк (до 60 кг) посіли 7-е і 5-е місця відповідно.

Серед представників жіночої частини збірної відзначимо виступ Єлизавети Каланіної з Полтавської області, яка зайняла третє місце в категорії понад 78 кг.