вівторок, 2 травня 2017 р.

Універсіада України-2017: визначено переможців змагань з дзюдо

Протягом трьох днів, з 25 по 27 квітня, в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету понад 200 кращих спортсменів-студентів з 20 областей України та м.Києва боролися за право отримати звання переможця найвищого всеукраїнського студентського спортивного форуму з дзюдо в рамках ХІІІ літньої Універсіади України .

Примітно, що саме під час турніру дзюдоїстів відбулося і урочисте відкриття ХІІІ літньої Універсіади України, що об'єднала у своїй програмі змагання з 32 видів спорту. Парад відкриття відвідали почесні гості: заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, президент Спортивного Студентського Союзу України Євген Імас, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, все вище керівництво Сумщини, ректори провідних спортивних вузів України.

Високу спортивну майстерність, запеклу боротьбу, спрагу перемоги дарували спортсмени своїм шанувальникам і наставникам. Неможливо було визначити кращих до останнього виду програми змагань. Після кожного дня змагань лідери в загальнокомандному заліку змінювалися. Нарешті, фінальний вигляд програми - командна боротьба "стінка на стінку", як кажуть, зробили свою справу. Отже, бронзовими призерами за підсумками боротьби в особистій та командній першості стала перша збірна команда Дніпропетровської області, «срібло» отримала перша збірна Сумської області, а кращою командою стала перша збірна команда Харківської області.

Серед ВНЗ на першому місці команда Харківської академії фізичної культури, на другому - команда Сумського державного університету, на третьому - Кам'янець-Подільського національного університету.
За підсумками змагань буде визначено склад збірної команди України для участі в ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді 20-24 серпня в Тайвані.