Новини дзюдо

Новини спорту дзюдо України та миру

Дворазова чемпіонка Європи з дзюдо Дар’я Білодід: Не потрібно ставити перед собою маленьких цілей, потрібно ставити високі і досягати їх

Справжнім тріумфом закінчився чемпіонат Європи серед кадетів у фінському Вантаа для вихованки столичної ДЮСШ «Юний спартаківець» Дар'ї Білодід, що виступала у ваговій категорії до 48 кг. Показавши високий клас дзюдо, киянка виграла всі чотири зустрічі на татамі турніру. «Золото» Дар'ї на турнірі в Фінляндії дозволило їй оформити титул дворазової чемпіонки Європи (свою першу перемогу на європейській першості вона завоювала рік тому). Сьогодні Дар’я є однією з головних надій українського дзюдо. Прес-службі федерації дзюдо Києва вдалося поспілкуватися з Дарією відразу ж по її поверненню додому з Фінляндії. В аеропорту «Бориспіль» її урочисто зустрічали друзі, спортсмени, представники федерації дзюдо Києва, тренерського складу та вболівальники. У невеликому експрес-інтерв'ю одна з найперспективніших українських дзюдоїсток розповіла про труднощі минулого чемпіонату, своїх особистих мотивуючих принципах в дзюдо і які турніри вона планує вигравати в майбутньому.

«Плюс дві медалі»: Українські дзюдоїсти завоювали «золото» і «бронзу» на чемпіонаті Європи серед кадетів в Фінляндії

Слідом за вчорашнім тріумфальним виступом киянки Дар’ї Білодід на чемпіонаті Європи серед кадетів у фінському місті Вантаа, переможну серію збірної України в ході сьогоднішнього дня змагань продовжили Микита Матлашевський з Дніпра і харків'янин Євген Вегера, які завоювали золоту і бронзову медалі відповідно.

Федерація дзюдо Києва вітає Дар’ю Білодід з перемогою на чемпіонаті Європи серед кадетів в Фінляндії

Щиро вітаємо нашу гордість, нашу чемпіонку, вихованку ДЮСШ «Юний спартаківець» Дар'ю Білодід з перемогою на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 18 років, що проходить у фінському місті Вантаа.

Дар’я Білодід - дворазова чемпіонка Європи серед кадетів

Киянка Дар’я Білодід завоювала «золото» на чемпіонаті Європи серед кадетів у фінському місті Вантаа, впевнено вигравши у всіх чотирьох зустрічах турніру у ваговій категорії до 48 кг і оформивши собі титул дворазової чемпіонки Європи.

Визначено суперників українських дзюдоїстів на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 18 років в Фінляндії

Сьогодні відбулося жеребкування чемпіонату Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років, який пройде з 1 по 3 липня в фінському місті Вантаа.

Тренування з дзюдо корисні для здоров’я дітей

Популярність дзюдо зростає з кожним роком, залучаючи до цього прекрасного виду спорту все більше юних спортсменів. Тим не менш, багато батьків, які тільки думають віддавати свою дитину в секцію дзюдо, задаються питаннями: чи корисно дзюдо для ще не сформованого дитячого організму, чи не шкідливі для дитини навантаження на тренуваннях і що взагалі дає дзюдо дітям. У цьому матеріалі ми розглянемо докази того, що заняття дзюдо будуть корисні дитині.

Сім мотивуючих цитат засновника дзюдо Дзігоро Кано

Японець Дзігоро Кано по праву вважається засновником дзюдо. Зазначимо, що в юності Кано був фізично слабким, що давало привід для знущань з боку його однолітків. Кано вирішив самостійно почати розвиватися та у віці 17 років почав займатися дзю-дзюцу - у той час в Японії це був поширений вид боротьби. У подальшому в основу технік дзюдо лягли елементи боротьби дзю-дзюцу.

Новітня історія українського дзюдо: від становлення до блискучих перемог

Після розпаду Радянського Союзу, на початку 90-х років минулого століття почався новий етап розвитку дзюдо в нашій країні. 21 січня 1991 року на установчій конференції в місті Києві була створена Федерація дзюдо України (ФДУ). Першим президентом ФДУ одноголосно був обраний Володимир Васильович Барабаш, пост віце-президента зайняв Ярослав Іванович Волощук, а на посаду генерального секретаря федерації делегати конференції підтримали кандидатуру Олександра Петровича Просовського.

Київські дзюдоїсти завоювали три нагороди на турнірі серії Гран-прі в Будапешті

Три бронзові медалі завоювали кияни Артем Хомула, Антон Савицький та Ірина Кіндзерська за результатами виступів на турнірі серії Гран-прі, що завершився сьогодні в Будапешті.

Успіхи та слава українського дзюдо

Перша збірна СРСР з дзюдо, що взяла участь у XVIII Олімпійських Іграх в Токіо (1964р.), завоювала 4 бронзові медалі, що було безсумнівним успіхом. Серед членів першої збірної не було жодного українського дзюдоїста, але вже в 1965 році на Чемпіонаті Європи в Іспанії перше місце і золоту медаль у вазі до 70 кг завойовує український спортсмен Володимир Куспіш зі Львова.

Дзюдо це не просто єдиноборство, а ціла наука тренування тіла і духу згідно принципів Життя

Дзюдо - перший вид східних єдиноборств, включений до програми Олімпійських ігор. У перекладі з японської «дзю» означає м'який, гнучкий, скромний, «до» - шлях, пізнання, манера триматися, точка зору, склад розуму. Основою нового виду боротьби послужило дзюдзюцу (джиу-джитсу).

16 цікавих фактів про дзюдо

Дзюдо - один з найпопулярніших видів спорту, що поступається лише футболу. В усьому світі налічується близько 28 мільйонів дзюдоїстів, з них 8 млн. живе в Японії. До складу ж Міжнародної федерації дзюдо входить 178 національних федерацій. Пропонуймо Вашій увазі 16 найцікавіших фактів про дзюдо.

Помер заслужений тренер України з дзюдо Леонід Цибульський

Пішов з життя Леонід Юхимович Цибульський - заслужений тренер України, старший тренер Запорізької СДЮШОР з дзюдо, беззмінний головний секретар чемпіонатів України, справжній Вчитель кількох поколінь чемпіонів і призерів змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Дзюдо - один з найпопулярніших видів єдиноборств в світі

Дзюдо, як і будь-який вид спорту, має ряд цікавих особливостей. Дзюдо - це не просто боротьба, це філософія, згідно з якою боєць повинен бути наполегливим, мужнім, скромним, поважати інших людей. У дзюдо цінуються найкращі якості людини: ввічливість, сміливість, щирість, рішучість, спостережливість і почуття міри. Розглянемо інші особливості дзюдо, щоб краще зрозуміти сенс і принципи цієї боротьби.

Георгій Зантарая - переможець відкритого континентального кубку з дзюдо в Мадриді

Тріумфом завершився виступ одного з лідерів української збірної, представника федерації дзюдо Києва Георгія Зантарая в рамках відкритого континентального кубку з дзюдо, що проходить цими вихідними в Мадриді.

Не стало одного з корифеїв українського дзюдо Геннадія Арзютова

30 травня раптово пішов з життя заслужений працівник фізичної культури України, видатний тренер, один з корифеїв українського дзюдо, самбо, сумо та боротьби на поясах, автор єдиної затвердженої в Україні навчальної програми з дзюдо для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, завідувач кафедри фізичного виховання та єдиноборств Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Геннадій Миколайович Арзютов.

Сьогодні особливий день

Шановні вихованці федерації дзюдо Києва! Сьогодні День захисту дітей. Від усієї команди Федерації вітаю Вас з цим святом!

Семеро українських дзюдоїстів, серед яких четверо столичних спортсменів, їдуть на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро

Семеро українських дзюдоїстів успішно пройшли кваліфікацію, і їдуть на Олімпійські Ігри до Ріо-де-Жанейро. Про це повідомив колишній старший тренер чоловічої збірної команди України з дзюдо Віталій Дуброва.

Марина Черняк стала бронзовим призером турніру серії «Мастерс» в мексиканській Гвадалахарі

Марина Черняк із Запоріжжя завоювала бронзову медаль в ході виступу на престижному турнірі з дзюдо серії «Мастерс» в мексиканській Гвадалахарі, що проходить з 27 по 29 травня.

На столичному НСК «Олімпійський» відбудеться FUN забіг з нагоди «Олімпійського дня на шляху до Ріо-де-Жанейро»

Національний олімпійський комітет України запрошує всіх бажаючих відвідати «Олімпійський день на шляху до Ріо-де-Жанейро», який відбудеться в м. Києві на НСК Олімпійський 4 червня 2016 року.

Сторінки: Поперед. 1 ... 24 25 26 27 28 29 Наступна