Новини дзюдо


Новини спорту дзюдо України та миру


Спортсмени Федерації дзюдо Києва готуються до заключних етапів відбору на Олімпійські ігри

На останніх турнірах серії Гран Прі, що проходили в столиці Грузії Тбілісі і турецькому місті Самсуні, українські спортсмени завоювали три бронзові медалі. Марина Черняк посіла третє місце в Грузії, а Світлані Яремці і Геворгу Хачатряну дісталася бронза в Туреччині. На жаль, цього разу не вдалося пробитися на п'єдестал пошани представникам Федерації дзюдо Києва, які взяли участь в цих змаганнях.

Команда Федерації дзюдо Києва – лідер в загальному заліку Чемпіонату України серед юніорів до 21 року

Шість золотих, дві срібних та 10 бронзових медалей - такий підсумок виступу збірної команди Києва на чемпіонаті України серед юніорів до 21 року за результатами двох днів змагань, що проходять на татамі Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

Федерація дзюдо Києва забезпечить онлайн-трансляцію Чемпіонату України серед юніорів до 21 року

З 23 по 25 березня в легкоатлетичному манежі київської міської ШВСМ (пр. Тичини, 18) пройде чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року.

На відкритому чемпіонаті столиці серед юнаків і дівчат до 16 років продемонстрований високий клас столичного дзюдо - Олексій Костяк

Вихованці Федерації дзюдо Києва успішно виступили в ході відкритого чемпіонату столиці серед юнаків та дівчат 2001-02 р.н.

У столиці пройде 5-й Дитячий фестиваль дзюдо

19-20 березня в легкоатлетичному манежі Школи вищої спортивної майстерності (м. Київ, вул. П. Тичини, 18) відбудеться Всеукраїнський турнір "5-й Дитячий фестиваль дзюдо".

18 березня стартує відкритий чемпіонат Києва серед юнаків та дівчат до 16 років

18 березня в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ (пр. Тичини, 18) стартує відкритий чемпіонат міста серед юнаків і дівчат до 16 років (2001-02 р.н.).

Дар’я Білодід – переможниця Кубку Європи серед кадетів в Загребі

Представниця Федерації дзюдо Києва Дар’я Білодід здобула перемогу на змаганнях з Кубку Європи серед кадетів до 18 років в Загребі.

Київські дзюдоїсти завоювали медалі відкритого чемпіонату Білорусі

Звання чемпіона Білорусі на триваючому в Могильові відкритому чемпіонаті сусідньої країни, в якому бере участь команда з України, завоював сьогодні киянин Артем Лесюк у ваговій категорії до 60 кг.

Юнацька збірна Києва - лідер чемпіонату України U18

Юнацька збірна команда м. Києва очолила підсумкову таблицю чемпіонату України U18, випередивши найближчих суперників - команду Дніпропетровської області на 3 золотих медалі.

Столичні дзюдоїсти гідно виступають в поєдинках із найсильнішими спортсменами Європи на Континентальному Кубку в Чехії

Киянин Артем Хомула посів п'яте місце на відкритому Континентальному Кубку з дзюдо, що проходить в Празі.

Олексiй Костяк - новий президент Федерації дзюдо Києва

20 січня в столичному готелі "Турист" відбулася звітно-виборча конференція Федерації дзюдо міста Києва...


Сторінки: Поперед. 1 ... 21 22 23 24 25