Новини дзюдо


Столичні дзюдоїсти гідно виступають в поєдинках із найсильнішими спортсменами Європи на Континентальному Кубку в Чехії

27 лютого, 2016Киянин Артем Хомула посів п'яте місце на відкритому Континентальному Кубку з дзюдо, що проходить в Празі.
Вигравши попередні зустрічі у Мартіна Ходжака зі Словенії та румуна Роберта Паппа, всього лише одне шидо в поєдинку з білорусом Олексієм Романчиком вивело Артема до вісімки кращих.

Черговий суперник Хомули - добре знайомий поляк Даміан Шварновецкій, у якого Артем виграв рік тому на континентальному Кубку у Варшаві, але якому програв на Європейських іграх в Баку.

За результатами сьогоднішнього дня рахунок зустрічей став 2:1 на користь поляка, причому, по ходу зустрічі Артем вів ваза-арі.

У впертій боротьбі за бронзові медалі Артем поступився олімпійському чемпіону Мансуру Ісаєву з Росії.

Ще один представник Федерації дзюдо Києва - Артем Лесюк чинив гідний опір 26-річному Роберту Мшвідобадзе (39 WRL) з Росії, однак програв утриманням на останній хвилині.

Серед наших дівчат Шушана Гевондян, обмінявшись з господинею татамі Ганною Борівської кидками на ваза-арі додатково пропустила ще три прийоми на юко.

Коментуючи дані результати Президент Федерації дзюдо Києва Олексій Костяк зазначив, що наші спортсмени показали високий рівень підготовки в ході турніру. «На жаль, нам не завжди вдається отримати ті результати, на які ми розраховуємо, тобто, отримати медалі. Але потрібно пам'ятати, що це спорт, а тому нашим хлопцям необхідно продовжувати працювати над собою, що особливо актуально напередодні майбутніх Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро. Федерація ж буде продовжувати створювати для цього всі необхідні умови », - сказав глава столичної Федерації дзюдо.


Повернення до списку