Новини дзюдо


Дар’я Білодід – переможниця Кубку Європи серед кадетів в Загребі

12 березня, 2016

Представниця Федерації дзюдо Києва Дар’я Білодід здобула перемогу на змаганнях з Кубку Європи серед кадетів до 18 років в Загребі.  

Ще один вихованець Федерації - Артур Пасічник зупинився за крок від п'єдесталу, програвши шидо в сутичці за бронзу.

Олександр Криворот виграв і програв по одній зустрічі, а Станіслав Садовський переміг в трьох боях і в двох програв, зайнявши 9-е місце.

 Анастасія Перехрест зайняла 7-е місце, вигравши і програвши по два поєдинки. А ось Аліна Луньова двічі покидала татамі переможеною.

«Результати змагань в Загребі є дуже показовими, адже в них беруть участь провідні спортсмени континенту. Хотілося б привітати Дар’ю Білодід та її тренерів Світлану Кузнєцову і Геннадія Білодіда з черговою важливою перемогою! Щодо решти наших спортсменів, то треба зазначити, що вони показали високий клас київського дзюдо на татамі в Хорватії, але їм ще є над чим працювати в майбутньому. Це першочергове завдання для них. Зі свого боку керівництво Федерації буде надавати їм всю необхідну підтримку»,- зазначив президент Федерації дзюдо Києва Олексій Костяк, коментуючи виступ наших спорстменів на Кубку Європи в Загребі. Повернення до списку